کاهش تقاضا برای جواهرات در روسیه

شاید برای شخص دیگری نیز جالب باشد:
Share

در پی تحریم های وضع شده علیه روسیه در سال میلادی گذشته و کاهش ارزش روبل، جواهرات در این کشور در طی یک سال گذشته بیش از ۸۰ درصد گرانتر شده اند. به همین دلیل و همچنین به علت کاهش قدرت خرید مردم در طی سال گذشته، میزان خرید جواهرات ۵۰ درصد به نسبت سال گذشته میلادی یعنی سال ۲۰۱۴ کمتر شده است. این تحقیق در اواخر سال ۲۰۱۵ انجام گردیده و میزان خرید و افزایش بهای جواهرات در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ را مقایسه می نماید.

ادوارد اوتکین رئیس انجمن جواهرسازان و جواهرفروشان روسیه به خبرنگار روزنامه راسیسکایا گازیتا گفت:

افزایش حجم خرید جواهرات توسط مردم بدون بهبود وضعیت اقتصادی و افزایش خرید قدرت امکان پذیر نمی باشد. به گفته او وقتی شرایط اقتصادی بحرانی می شود، گرایش مردم بیشتر به سمت کالاهای ارزان قیمت است و چون جواهرات معمولا کالاهای ارزانی نیستند، تمایل برای خرید آن کمتر شده است.

منبع: سایت جی ایزوستیا دات رو

 

 

شهاب ابراهیم زاده

سلام من شهاب ابراهیم زاده مدیر مسئول و صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی جواهرات نقره اکنو هستم. رشته تحصیلی من مهندسی فن آوری اطلاعات است. مدتهاست که به کار تجارت نقره مشغولم. من واقعا به هر دو زمینه فعالیت کنونی ام عشق می ورزم. کار با جواهرات بسیار دلپذیر و کدنویسی و افزودن امکانات جدید به سایت هم واقعا لذتبخش است. در تیرماه 1391 تصمیم به راه اندازی فروشگاه آنلاین جواهرات نقره اکنو گرفتم تا علاوه بر افتخار خدمت رسانی در فروشگاه فیزیکی فروش نقره، من و همکارانم در فروشگاه آنلاین هم در خدمت مشتریان گرامی از سراسر ایران باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *