سنگ خوشرنگ آمتیست

شاید برای شخص دیگری نیز جالب باشد:
Share

سنگ آمتیست

سنگ آمتیست بهترین مداوا براى مشکلات روانى و استرس است که خشم، طغیان، ترس، تشویش، نگرانى و اضطراب را از بین می برد.

سنگ آمتیست  رویاهاى ما را تصفیه می کند و به دلیل نور بنفشى که از خود بیرون مى دهد ارزش فوق العاده اى را در شفا بخشى خصوصا در زمینه درمان با رنگ ها ارائه مى دهد.

ar_img_01 Satellite

ازآنجایی که آمتیست داراى ارتعاشات بالایى است، براى انواع دردهاى جدى موثر است و به التیام دردهاى بدنى و نیز دردهاى ناشى از رنج و غم کمک مى کند.

هم چنین این سنگ به دلیل ارتباط با چاکرای پیشانی و تاج، برای رفع دردهای ناشی از میگرن و سردردهای عصبی و نیز بهبود حمله های عصبی به ویژه صرع، بسیار مفید است. علاوه بر آن، برای رفع بی خوابی و کابوس سفارش می کنند که آن را زیر بالش بگذارند و بخوابند.

 

از دیگر ویژگی های آمتیست این است که انرژی منفی را به انرژی های مثبت تبدیل می کند. تکه ای از سنگ آمتیست  را در گوشه ای از اتاق یا محل کار خود قرار دهید تا علاوه بر پراکنده شدن انرژی های مثیت در فضا و ذهن و روح شما، به تعادل و آرامش دست یابید و از تشویش، اضطراب و هراس، دور گردید.

 

سنگ آمتیست سمبل آرامش و ایمنی است. از لحاظ تشدید هیجانات روحی و عشقی تاثیر بسزایی در افراد می گذارد خشم را فرو می نشاند ضریب هوشی را بالا می برد و موجب موفقیت افراد در امور تجاری می شود.

نمونه هایی از نقره جات که دارای این نگین با شکوه هستند با قیمت های استثنایی در فروشگاه اُکنو:

۲۱۴۵-۴-۲۵۰x250۲۱۴۴-۳-۲۵۰x250۲۰۲۳-۲۵۰x250

در این لینک میتوانید نمونه های دیگر را ببنید: برای مشاهده اینجا کلیک کنید

 

م کاسب

خانم کاسب فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی است. ایشان علاقه زیادی به کار با جواهرات و تحقیق در مورد خواص سنگ ها و فلزات گرانبها دارد. بدیهی است که تحقیق و پژوهش احتیاج به مطالعه بسیار دارد و اتفاقا کتابخوانی یکی از مهمترین فعالیت های ایشان در اوقات فراغت است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *