حراج الماسی به اندازه توپ تنیس در لندن

شاید برای شخص دیگری نیز جالب باشد:
Share
بزرگترین الماس جهان

lesedi-la-rona-rough-diamond-sothebys.jpg__760x0_q80_crop-scale_subsampling-2_upscale-false

بزرگترین و باکیفیت ترین الماس کشف شده در یک قرن اخیر تابستان امسال در حراج  ۲۹ ژوئن  لندن به فروش خواهد رسید.انتظار می رود این الماس به قیمت بیش از ۷۰ میلیون دلار به فروش برسد.

این الماس گرانبها که از معدن Karowe در بوتسوانا بدست آمده تقریبا به اندازه یک توپ تنیس است و وزن آن ۱۱۰۹ قیراط می باشد.

کارشناسان معتقدند این سنگ قیمتی غول پیکر بزرگترین و باکیفیت ترین الماس جهان است و تا کنون الماسی به بزرگی آن کشف نشده است. این الماس علاوه بر اندازه فوق العاده آن همچنین دارای بالاترین کیفیت و شفافیت نیز می باشد.

با توجه به مطالعات انجام شده در موسسه گوهر شناسی آمریکا این الماس گرانبها دارای شفافیت درجه  Dبرای الماس می باشد که کمتر از ۲ درصد از الماس های جهان دارای این درجه کیفیت می باشند.

شهاب ابراهیم زاده

سلام من شهاب ابراهیم زاده مدیر مسئول و صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی جواهرات نقره اکنو هستم. رشته تحصیلی من مهندسی فن آوری اطلاعات است. مدتهاست که به کار تجارت نقره مشغولم. من واقعا به هر دو زمینه فعالیت کنونی ام عشق می ورزم. کار با جواهرات بسیار دلپذیر و کدنویسی و افزودن امکانات جدید به سایت هم واقعا لذتبخش است. در تیرماه 1391 تصمیم به راه اندازی فروشگاه آنلاین جواهرات نقره اکنو گرفتم تا علاوه بر افتخار خدمت رسانی در فروشگاه فیزیکی فروش نقره، من و همکارانم در فروشگاه آنلاین هم در خدمت مشتریان گرامی از سراسر ایران باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *