پایان مسابقه طراحی لوگو خرداد ۹۵

شاید برای شخص دیگری نیز جالب باشد:
Share

سلام دوستان همانطور که مشاهده می کنید استقبال از این مسابقه بسیار کم بوده است و نتایج تقریبا در یک سطح هستند. از نتایج پیداست مسابقه برنده ای ندارد. تعداد ناچیز رای های ۲ لوگو مساوی هستند. می توان گفت که در حقیقت ما به هدف خودمان که مشارکت شما در طراحی و رای دادن بوده است نرسیده ایم.

طرح شماره ۵ خانم امین فرد و طرح شماره ۳ آقای شافعی هر کدام دارای ۸ لایک هستند. این طرح ها دارای بار گرافیکی خاصی نیز نیستند تا ایده ای به ما برای خلق لوگویی جدید بدهند.

در نظر داشته باشید که پس از ۱۷ خرداد ۹۵ کماکان امکان مشاهده و لایک کردن طرح ها وجود دارد ولی با توجه به اینکه مسابقه پایان یافته است تاثیری در نتایج نخواهد داشت.

در بین لوگوها، لوگویی که دارای حداقل شاخصه های فنی طراحی لوگو باشد نیز مشاهده نکردیم ولی با این حال جایزه ای به رسم یادبود و از نوع اکنوبرگی برای خانم امین فرد که از مشتریان قدیمی ما هستند در نظر گرفته ایم. جایزه ایشان به حساب کاربری ایشان افزوده گردید.

همچنین جایزه آقای شافعی نیز به حساب ایشان واریز گردید.

 

با تشکر از شما

شهاب ابراهیم زاده

سلام من شهاب ابراهیم زاده مدیر مسئول و صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی جواهرات نقره اکنو هستم. رشته تحصیلی من مهندسی فن آوری اطلاعات است. پروژه های آی تی مختلفی را در دست اجرا دارم و اکنو یکی از این پروژه هاست که نتیجه عملی کسب تجربه در زمینه های مختلف است. امیدوارم کسب تجربه و دانش بیشتر باعث پیشرفت مداوم اکنو گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *