پایان مسابقه طراحی لوگو خرداد ۹۵

شاید برای شخص دیگری نیز جالب باشد:
Share

سلام دوستان همانطور که مشاهده می کنید استقبال از این مسابقه بسیار کم بوده است و نتایج تقریبا در یک سطح هستند. از نتایج پیداست مسابقه برنده ای ندارد. تعداد ناچیز رای های ۲ لوگو مساوی هستند. می توان گفت که در حقیقت ما به هدف خودمان که مشارکت شما در طراحی و رای دادن بوده است نرسیده ایم.

طرح شماره ۵ خانم امین فرد و طرح شماره ۳ آقای شافعی هر کدام دارای ۸ لایک هستند. این طرح ها دارای بار گرافیکی خاصی نیز نیستند تا ایده ای به ما برای خلق لوگویی جدید بدهند.

در نظر داشته باشید که پس از ۱۷ خرداد ۹۵ کماکان امکان مشاهده و لایک کردن طرح ها وجود دارد ولی با توجه به اینکه مسابقه پایان یافته است تاثیری در نتایج نخواهد داشت.

در بین لوگوها، لوگویی که دارای حداقل شاخصه های فنی طراحی لوگو باشد نیز مشاهده نکردیم ولی با این حال جایزه ای به رسم یادبود و از نوع اکنوبرگی برای خانم امین فرد که از مشتریان قدیمی ما هستند در نظر گرفته ایم. جایزه ایشان به حساب کاربری ایشان افزوده گردید.

همچنین جایزه آقای شافعی نیز به حساب ایشان واریز گردید.

 

با تشکر از شما

شهاب ابراهیم زاده

سلام من شهاب ابراهیم زاده مدیر مسئول و صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی جواهرات نقره اکنو هستم. رشته تحصیلی من مهندسی فن آوری اطلاعات است. مدتهاست که به کار تجارت نقره مشغولم. من واقعا به هر دو زمینه فعالیت کنونی ام عشق می ورزم. کار با جواهرات بسیار دلپذیر و کدنویسی و افزودن امکانات جدید به سایت هم واقعا لذتبخش است. در تیرماه 1391 تصمیم به راه اندازی فروشگاه آنلاین جواهرات نقره اکنو گرفتم تا علاوه بر افتخار خدمت رسانی در فروشگاه فیزیکی فروش نقره، من و همکارانم در فروشگاه آنلاین هم در خدمت مشتریان گرامی از سراسر ایران باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *