خواص جادویی تورمالین

شاید برای شخص دیگری نیز جالب باشد:
Share

به جرات می توان گفت که کمتر کانی در جهان دارای این چنین طیف رنگی متنوعی است که تورمالین دارای آن است. تورمالین نه تنها با زیبایی ظاهری خود بلکه با خواص اعجاب انگیزش هر نوع سلیقه و نیاز انرژی درمانی را پاسخگوست. تورمالین سنگ شماره یک انرژی درمانی است.

تورمالین تاثیر محسوس و زیادی بر ذهن و جسم صاحب خود دارد. مهره شانس پیروزی، عشق، کسب و کار و امید است. تورمالین منبع نیرو و جوانی است. تورمالین شما را از چشم زخم دور نگه می دارد.

تورمالین صورتی ضامن عشق پایدار است.

تورمالین نارنجی را هنرمندان با خود حمل می کنند. در اروپا به سنگ نقاشان نیز معروف است. تاثیر مثبتی بر تخیل و قوه ذهنی دارد.

تورمالین سبز آرامش بخش است. با داشتن تورمالین سبز با نگرانی خداحافظی کنید.

تورمالین سیاه سنگ قدرت راهبری و اراده است.

و در آخر قوی ترین تورمالین همان تورمالین معروف سرخ رنگ است. هر چه همه تورمالین های رنگ دگر دارند این تورمالین سرخ یکجا دارد.

شهاب ابراهیم زاده

سلام من شهاب ابراهیم زاده مدیر مسئول و صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی جواهرات نقره اکنو هستم. رشته تحصیلی من مهندسی فن آوری اطلاعات است. مدتهاست که به کار تجارت نقره مشغولم. من واقعا به هر دو زمینه فعالیت کنونی ام عشق می ورزم. کار با جواهرات بسیار دلپذیر و کدنویسی و افزودن امکانات جدید به سایت هم واقعا لذتبخش است. در تیرماه 1391 تصمیم به راه اندازی فروشگاه آنلاین جواهرات نقره اکنو گرفتم تا علاوه بر افتخار خدمت رسانی در فروشگاه فیزیکی فروش نقره، من و همکارانم در فروشگاه آنلاین هم در خدمت مشتریان گرامی از سراسر ایران باشیم.

2 دیدگاه در“خواص جادویی تورمالین

  • تیر ۱۹, ۱۳۹۵ در۱:۱۰ بعد از ظهر
    پیوند یکتا

    با سلام
    پس با وجود این همه خواص عالی لازم شد جواهراتی با این سنگ را هم در فروشگاه قرار بدید تا علاقمندان تورمالین را راضی کنه…با تشکر

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *