اندازه گیری سایز انگشت در خانه

شاید برای شخص دیگری نیز جالب باشد:
Share

شاید شما نیز در موقع خرید اینترنتی انگشتر با این مشکل مواجه شده باشید که چگونه می توان سایز انگشت را در منزل تعیین نمود.

این کار به راحتی در منزل قابل انجام است و شما با استفاده از راهنمای تعیین سایز انگشتر جواهرات نقره اکنو می توانید با دقت بالا این کار را انجام دهید.

خط کش یا متر (خیاطی و یا صنعتی)، مداد و یک برش باریک کاغذ به عرض مناسب و تقریبا در اندازه انگشتر معمولی و به طول حداقل ۷ سانتی متر را آماده کنید.

okno-ring-size-1

• لطفا از کاغذ برای اندازه گیری دور انگشت استفاده کنید و از به کار بردن متر خیاطی برای اندازه گیری دور انگشت اجتناب کنید چون مترهای خیاطی قابلیت کشسانی بالایی دارند و این دقت اندازه گیری را پایین می آورد. کاغذ قابلیت کشسانی بسیار جزیی دارد و بهترین گزینه برای اندازه گیری دور انگشت می باشد.

 

برای اینکه در مراحل بعدی محل شروع اندازه گیری را با انتهای کاغذ اشتباه نکنیم در ابتدای کاغذ نشانه ای می گذاریم. ما کلمه شروع را نوشتیم شما می توانید از هر علامت و یا کلمه دیگری استفاده کنید تا صرفا یک نشانه گذاری صحیح انجام داده باشید.

حال کاغذ را به شکلی دور انگشت موردنظر می پیچیم که به انگشت ما فشار وارد نکند و از طرفی کاغذ آزاد و شل نیز نباشد.

قسمت ابتدای کاغذ و یا همان کلمه شروع را روی به شکلی روی انگشت می گذاریم که ادامه نوار کاغذی رو به پایین باشد و سپس کاغذ را به دور انگشت می پیچیم.

okno-ring-size-2

محل برخورد و دقیقا در جایی که دایره کاملی با کاغذ دور انگشت شکل می گیرد را علامت می زنیم.

okno-ring-size-3حال نوار کاغذی را از ابتدا یعنی جایی که کلمه شروع نوشته شده است تا محل علامت گذاری با خط کش و یا هر وسیله اندازه گیری دیگری اندازه می گیریم و عدد به دست آمده در واحد میلی متر را یادداشت می کنیم.

okno-ring-size-4

همانطور که می بینید اندازه گیری دور انگشت با دقت بسیار بالا در منزل با ابزار ساده موجود در هر منزلی نیز امکان پذیر است.

برای مقایسه سایزهای انگشتر در واحدهای استاندارد و رایج بین اللملی ما در اکنو جدول زیر را برای شما تهیه کرده ایم.

OKNO-Ringsizeتمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی جواهرات نقره اکنو محفوظ می باشد. استفاده از این مطلب برای مقاصد غیر تجاری با ذکر منبع و درج لینک وب سایت اکنو مجاز می باشد.

شهاب ابراهیم زاده

سلام من شهاب ابراهیم زاده مدیر مسئول و صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی جواهرات نقره اکنو هستم. رشته تحصیلی من مهندسی فن آوری اطلاعات است. پروژه های آی تی مختلفی را در دست اجرا دارم و اکنو یکی از این پروژه هاست که نتیجه عملی کسب تجربه در زمینه های مختلف است. امیدوارم کسب تجربه و دانش بیشتر باعث پیشرفت مداوم اکنو گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *