بسته بندی و ارسال بی نظیر در اکنو

شاید برای شخص دیگری نیز جالب باشد:
Share

ما در اکنو به رسم احترام و رعایت اصول مشتری مداری تمامی سفارشات را در بسته بندی بسیار محکم و در جعبه های محکم و نفیس ارسال می کنیم. شما هیچ هزینه ای بابت بسته بندی و نوع جعبه نمی پردازید. بنابراین دیگر نیاز نیست که جعبه جواهر جداگانه ای خریداری نمایید. همچنین ساک دستی اکنو نیز همراه با تمام سفارشات ارسال می گردد.

  • همچنین سرویس کادوپیچی با کاغذ کادو و روبان بطور رایگان برای سفارش های بالای ۱۰۰ هزار تومان و با اخذ هزینه جزیی برای سفارش های زیر ۱۰۰ هزار تومان در صفحه سبد خرید قابل انتخاب می باشد.

تمامی سفارشات با سرویس پست پیشتاز اداره پست جمهوری اسلامی ایران و با بیمه معمول پست پیشتاز و برای سفارشات بالاتر از مبلغ اعلام شده توسط پست با بیمه مضاعف ارسال می گردند.

تمامی سفارشات انجام پذیرفته در روزهای کاری و غیر تعطیل که تا ساعت ۱۲ ظهر انجام می پذیرند همان روز ارسال می گردند. مدت زمان ارسال مرسولات به تهران و سایر مراکز استان ها توسط پست ۴۸ ساعت و سایر شهرستان ها ۷۲ ساعت اعلام گردیده است.

سفارشات ثبت شده در روزهای غیرکاری در اولین روز کاری پس از تعطیلات ارسال می گردند.

شما می توانید با وارد کردن کد رهگیری دریافتی از اکنو در سامانه رهگیری مرسولات اداره پست به آدرس: newtracking.post.ir ازآخرین وضعیت بسته سفارش خود آگاهی یابید.

تمامی کالاها در پاکت زیپ دار و همراه با ضربه گیرهای استاندارد در داخل جعبه کادویی ارسال می گردند. همچنین کل سفارش به دقت توسط ماموران اداره پست و طبق قرارداد با اکنو در جعبه های استاندارد و با رعایت تمامی اصول بسته بندی به آدرس مشتریان ارسال می گردند.

package-1

جعبه های کادویی ام دی اف و مخمل و همچنین سربرگ و پاکت فاکتور رسمی اکنو به همراه ساک های کادویی مخصوص اکنو که همراه با تمامی سفارشات ارسال می گردند.

package-2جعبه های شیک و درجه یک اکنو که به رایگان به همراه سفارشات ارسال می گردند.

package-4نمونه ای دیگر

package-5ساک های کادویی مخصوص اکنو که همراه با تمامی سفارشات ارسال می گردند.

package-3کارت تبریک چاپ محک ارسالی به همراه سفارشات کادوپیچ (سرویس رایگان اکنو)

package-6و در آخر سفارشی که در جعبه ام دی اف قرار داده شده و همراه با کاغذ کادو و روبان قرمز به همراه دیگر متعلقات و کارت تبریک محک با متن انتخابی مشتری به آدرس ایشان ارسال گردیده است.

package-7تمامی حقوق برای وب سایت فروشگاه اینترنتی جواهرات نقره اکنو محفوظ می باشد.

تاریخ انتشار:۰۶٫۰۶٫۹۵

شهاب ابراهیم زاده

سلام من شهاب ابراهیم زاده مدیر مسئول و صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی جواهرات نقره اکنو هستم. رشته تحصیلی من مهندسی فن آوری اطلاعات است. پروژه های آی تی مختلفی را در دست اجرا دارم و اکنو یکی از این پروژه هاست که نتیجه عملی کسب تجربه در زمینه های مختلف است. امیدوارم کسب تجربه و دانش بیشتر باعث پیشرفت مداوم اکنو گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *