چگونه ابروهایی پرپشت داشته باشیم؟

شاید برای شخص دیگری نیز جالب باشد:
Share

یکی از عوامل زیبایی و چهره جذاب داشتن ابروهای پرپشت است که نقش شگفت انگیزی در زیبایی صورت دارد، در این مقاله شما را با روش های طبیعی و خانگی برای پرپشت کردن ابروها آشنا می کنیم. داشتن ابروهایی پرپشت و ضخیم رویای بسیاری از خانم‌هاست که رسیدن به آن با به کارگیری چند روش ساده میسر می‌شود.

 

blog-okno

داشتن ابروهایی زیبا و پرپشت از جمله خواسته‌های مهم خانم‌ها است. در اینجا به معرفی راهکارهای خانگی و در دسترسی می‌پردازیم که باعث پرپشت شدن ابروها می‌شود.
روغن کرچک ابروهایتان را پرپشت می‌کند
روغن کرچک به دلیل داشتن انواع پروتئین ها سبب افزایش رشد ابرو می‌شود و همچنین از ریزش آن هم جلوگیری می‌کند. ابروی خود را به مدت چند دقیقه با این روغن ماساژ دهید و یا به مدت ٣٠ دقیقه بر روی ابروهایتان قرار دهید این کار سبب افزایش رشد ابروهایتان خواهد شد.

تاثیر مثبت روغن نارگیل در رشد ابرو
روغن نارگیل هم همانند روغن کرچک به رشد ابروهای شما کمک بسیاری می‌کند و به دلیل داشتن ویتامین‌های مختلف آنها را تیره هم می‌کند روغن نارگیل را کمی گرم کنید و ابروهایتان را به آرامی با آن ماساژ دهید.

آب پیاز بافت کلاژنی پوست را تقویت می‌کند
آب پیاز سرشار از گوگرد است و همین موضوع سبب می‌شود تا بافت کلاژنی برای رشد ابروها تقویت شود،؛ یک پیاز کوچک را رنده کنید و آب آن‌را صاف کنید سپس ابروهایتان را به مدت ۵ دقیقه به کمک آن ماساژ دهید.

بذر شنبلیله را بر روی ابروی خود بزنید
بذر شنبلیله سبب رشد ابرو و ضخامت تارهای آن می‌شود بذر شنبلیله را به مدت ۵ دقیقه خیس کنید و سپس آنرا بکوبید و با کمی روغن نارگیل مخلوط کنید و هرشب قبل از خواب بر روی ابروی خود قرار دهید تا تاثیر مثبت آنرا ببینید.

برای داشتن ابروی پرپشت تغذیه مناسب داشته باشید
کمبود ویتامین یکی از عواملی موثر در ریزش ابرو است و اگر به دنبال داشتن ابروهای پرپشت هستید ویتامین های A.C.b.k را در برنامه غذایی خود قرار دهید همچنین مصرف غذاهایی که سرشار از امگا ٣ هستند را فراموش نکنید.

 

 

 

 

شهاب ابراهیم زاده

سلام من شهاب ابراهیم زاده مدیر مسئول و صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی جواهرات نقره اکنو هستم. رشته تحصیلی من مهندسی فن آوری اطلاعات است. پروژه های آی تی مختلفی را در دست اجرا دارم و اکنو یکی از این پروژه هاست که نتیجه عملی کسب تجربه در زمینه های مختلف است. امیدوارم کسب تجربه و دانش بیشتر باعث پیشرفت مداوم اکنو گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *